Černý kód

Černý kód
Autor: de Pierres Marianne
ISBN: 978-80-7387-227-4
EAN: 9788073872274
Počet stran: 320
Datum vydání: 23. 5. 2011
Odkazy ke knize:
Vazba: brožovaná
Běžná cena: 249 Kč Cena: 174 Kč

Popis

Válka v Tertu skončila a Parrish Plessis urvala dost velkou část kořisti. To není tak špatné na dívku, na jejíž hlavu je vypsaná odměna. Problém však pro ni představuje fakt, že moc a získané území znamenají zodpovědnost a povinnosti.


Jednou z nich je splatit dluh krve nebezpečnému hnutí Cabalovců, a proto pro ně musí podniknout záchrannou akci, která ji zavede až do srdce techno-temnoty, do města slumů v Disu… Svět Parrish Plessis je krvavý a opravdu nebezpečný.


Ukázka z knihy:


Víte, když přijde na to, žít a nechat žít, jsem dost velkorysá. Pokud se nesnažíte přitisknout mi k hlavě pistoli nebo dát nůž na krk. To z vás pak udělám krmení pro psy. Podle mýho názoru má svět za sebou dlouhou historii masakrů, která se dá shrnout do argumentů kolem toho, kdo si myslí, že má na něco právo.


Většině lidí to pořád ještě nedošlo. My všichni máme právo. A nikdo z nás nemá žádný právo. Jak jednoduchý by to mohlo bejt? Jak jsme to všechno podělali, to je individuální problém každýho z nás. Co jsem ale nesnášela ze všeho nejvíc – víc než zfetovaný blázny, podvodníky a hezký šaty –, byli manipulativní fanatici.


A přesto moje hormony zaječely pokaždý, když se ke mně tenhle konkrétní jeden fanatik jen trochu přiblížil.


Trilogie Parrish Plessis se díky výraznému komerčnímu úspěchu stala předlohou pro stolní RPG hru.

Z naší nabídky vám doporučujeme

Krach Deluxe

Autor: de Pierres Marianne
Krach Deluxe

174 Kč

Nylonový anděl

Autor: de Pierres Marianne
Nylonový anděl

199 Kč