Strach moudrého muže - 2017

Strach moudrého muže - 2017
Autor: Rothfuss Patrick
ISBN: 978-80-7553-461-3
EAN: 9788025708262
Počet stran: 1000
Datum vydání: 10. 11. 2017
Odkazy ke knize:
ukázka
Vazba: vázaná
titul je rozebrán
Běžná cena: 549 Kč Cena: 384 Kč

Popis

Pokračování úspěšného románu Jméno větru je v rámci žánru fantasy jednou z nejočekávanějších událostí nadcházejícího roku. Ve druhém svazku série stupňující soupeření s vlivným členem šlechty donutí Kvotha opustit Univerzitu a hledat štěstí jinde. Osamocen a bez prostředků cestuje do Vintu, kde se velmi rychle zaplétá do složitých sítí místní dvorské politiky. Ve snaze zavděčit se mocnému šlechtici odkrývá pokus o vraždu, dostává se do sporu s nebezpečným arkanikem a vede skupinu žoldnéřů do divočiny, aby zjistil, kdo přepadává cestující na Králově cestě.

Kvothe pátrá po odpovědích, pokouší se odhalit pravdu o tajemných Amyrech, Čandrínech a smrti svých rodičů. Mezitím je zkoušen legendárními Ademskými žoldnéři, nucen obhajovat čest své rodiny a setkává se i s mytickou Felurian, okouzlující ženou, které žádný muž neodolá a žádný z nich setkání s ní dosud nepřežil… Pod jejím vedením se dozvídá mnohem víc nejen o ženách, ale také o pravé povaze magie.

Ve Strachu moudrého muže dělá Kvothe první kroky na hrdinské cestě a poznává, jak složitý může být život, když se člověk stane legendou za svého života.

Z naší nabídky vám doporučujeme

Jméno větru - 4. vydání

Autor: Rothfuss Patrick
Jméno větru - 4. vydání

482 Kč