Vyšetření pohybového aparátu - 4. vydání

Vyšetření pohybového aparátu - 4. vydání
Autor: Gross Jeffrey M.
ISBN: 978-80-7684-109-3
EAN: 9788076841093
Počet stran: 453
Datum vydání: 5. 4. 2023
Odkazy ke knize:
obsah a úvod
ukázka - Krční a hrudní páteř
Vazba: vázaná
Běžná cena: 1 799 Kč Cena: 1 530 Kč

Popis

Vyšetření pohybového aparátu je velice užitečná kniha. Napsali ji společně rehabilitační lékař, ortoped a fyzioterapeut, a přináší tak čtenářům jedinečný multidisciplinární přístup. Vyšetření pohybového aparátu je předpokladem kvalitní diagnostiky a racionální léčby funkčních i strukturálních poruch pohybové soustavy. Tato publikace pokrývá kompletní základní vyšetření a jsou v ní podrobně vysvětleny stěžejní principy normální a abnormální funkce pohybového aparátu, jejichž pochopení je nezbytné ke správné diferenciální diagnostice.

 

Nové, čtvrté vydání je plně barevné a obsahuje více než 750 detailních ilustrací, rentgenových snímků a obrazů z MRI a přes 100 fotografií zobrazujících vyšetřovací techniky.

Publikace díky své praktičnosti a přehlednosti poslouží jako rychlá příručka, podrobné popisy a klinicky relevantní příklady často se vyskytujících stavů pomohou i naprostým začátečníkům získat znalosti nezbytné ke stanovení správné diagnózy a úspěšného léčebného plánu. Kniha je ideální pro fyzioterapeuty, rehabilitační lékaře, ortopedy, studenty medicíny, praktické lékaře a všechny, kdo se zabývají sportovní medicínou a fyzioterapií.