Se šikulou za dopravou

Se šikulou za dopravou
Autor: Fořtíková Jitka
ISBN: 978-80-7387-377-6
EAN: 9788073873158
Počet stran:
Datum vydání: 23. 3. 2010
Odkazy ke knize:
Vazba: brožovaná
Běžná cena: 170 Kč Cena: 136 Kč

Popis

Máte ve školce šikovné dítě s rychlým pracovním tempem? Zajímá se o témata, na která nemáte dostatek času? Nepotřebuje opakování a snadno chápe úkoly? Přinášíme přehlednou a praktickou publikaci pro práci se šikovnými dětmi ve věku 3–7 let.


V deseti kapitolách představíme oblast dopravy, která přináší neuvěřitelné množství témat plných informací a dobrodružných výprav. Podíváme se spolu do oblak, navštívíme hlubiny moře, projedeme se vlakem nebo metrem a přitom budeme zahřívat své hlavičky jako žárovičky.


Publikace přináší tematicky členěný soubor pracovních listů s nápaditými aktivitami pro rozvoj rozumových schopností předškoláků a je určena všem učitelkám mateřských škol, ale také rodičům zvídavých a bystrých dětí.


O autorech:


Autorky publikace – PhDr. Jitka Fořtíková, Ph.D., Mgr. Stanislava Kuruczová a Bc. Petra Vaňková, DiS., jsou členkami občanského sdružení Centrum nadání, které se zabývá podporou nadaných dětí a rozvojem rozumových schopností dětí již od raného předškolního věku. Jsou realizátorkami klubu Malý šikula, kde ověřují své netradiční nápady při práci s mimořádně nadanými dětmi.

Z naší nabídky vám doporučujeme

Výtvarná dílna

Autor: Babyrádová Hana
Výtvarná dílna

256 Kč