Soptíci

Soptíci
Autor: Warwick Pudney, Éliane Whitehouse
ISBN: 978-80-7387-709-5
EAN: 9788073877095
Počet stran: 272
Datum vydání: 22. 1. 2014
Odkazy ke knize:
Vazba: brožovaná
Běžná cena: 280 Kč Cena: 224 Kč

Popis

Zlost patří k přirozeným lidským emocím. Mnozí lidé však mají s jejím zvládáním potíže a škodí tím sobě i svému okolí. Proto je jedním z největších vkladů do života naučit děti již odmalička zlost rozpoznávat, přijímat a zvládat či pozitivně projevovat. Tato přehledná a srozumitelná kniha nabízí praktické rady, aktivity, dotazníky, cvičení i krátké pohádky a básničky, které kromě pedagogů a pracovníků pomáhajících profesí využijí především rodiče při výchově malých vznětlivých „soptíků“.


•••••


Warwick Pudney


novozélandský sociální ekolog a vztahový terapeut. Už 25 let se věnuje terapeutické práci s rodinami, dvojicemi, chlapci a muži. Specializuje se na témata zlosti, zneužívání, rodičovské výchovy a otcovství. Přednáší na Univerzitě v Aucklandu (AUT) a pořádá vzdělávací workshopy a kurzy.


Éliane Whitehouseová


novozélandská pedagožka, psychologická poradkyně a psychoterapeutka se zaměřením na rodinné vztahy. Pořádala kurzy „spokojeného rodičovství“ a vydala několik knížek pro děti. Společně s Warwickem Pudneyem napsala několik knih o dětské zlosti.

Z naší nabídky vám doporučujeme

Od dětství k dospívání

Autor: Montessori Maria
Od dětství k dospívání

120 Kč

Drama nadaného dítěte

Autor: Miller Alice
Drama nadaného dítěte

112 Kč

Dětství pod palbou

Autor: Bakan Joel
Dětství pod palbou

240 Kč

Zraněné dětství

Autor: Karr-Morse Robin
Zraněné dětství

272 Kč

Trauma - nechtěné dědictví

Autor: Wolynn Mark
Trauma - nechtěné dědictví

200 Kč