Léčba lupénky: přírodní alternativa

Léčba lupénky: přírodní alternativa
Autor: Pagano O. A.
ISBN: 978-80-7387-556-5
EAN: 9788073875565
Počet stran: 312
Datum vydání: 4. 12. 2012
Odkazy ke knize:
Vazba: brožovaná
rozebráno - připravujeme nové vydání
Běžná cena: 390 Kč Cena: 312 Kč

Popis

Rozlučte se s bolestí, šupinami, svěděním a nízkým sebevědomím!


Nebudete už potřebovat léky, steroidní masti a krémy, dehtové koupele ani ultrafialové záření! Dr. Pagano nabízí nový pohled na léčbu lupénky. Dozvíte se jak zmírnit, kontrolovat, a dokonce vyléčit toto chronické onemocnění.


Tato kniha přináší osvědčený, naprosto přírodní, bezpečný a zdravý program pro léčbu lupénky. Autor vysvětluje, proč je třeba místo vnějších projevů léčit vnitřní příčiny lupénky, proč je důležité zdravé stravování, očista organizmu od toxinů a správný duševní přístup. Zároveň nabízí srozumitelný a strukturovaný léčebný režim, díky kterému už mnozí lidé na celém světě nad lupénkou zvítězili.


Publikace obsahuje výmluvné případové studie, pozoruhodné fotografie pacientů před nastoupením léčebného režimu a po vyléčení a užitečné recepty. Je bohatým zdrojem informací, které vám pomohou změnit život a konečně se zbavit lupénky.


DR. JOHN PAGANO je lékař-chiropraktik. Výzkumu lupénky věnoval více než čtyřicet let svého života. Vystudoval Lincolnovu vysokou školu chiropraxe (The Lincoln Chiropractic College, nyní The National College of Chiropractic) v Lombardu ve státě Illinois. Roku 1958 studium ukončil a nastoupil praxi ve Spearsově chiropraktické nemocnici (The Spears Chiropractic Hospital) v Denveru v Coloradu, kde se setkal se svým prvním pacientem s lupénkou. Od té doby neúnavně hledal řešení této dermatologické záhady.


Vystupuje v televizních pořadech, publikuje články a přednáší na pěti kontinentech.

Z naší nabídky vám doporučujeme

Chřipka - Co je ptačí chřipka?

Autor: Horník Jan
Chřipka - Co je ptačí chřipka?

40 Kč

Detoxikace pro dlouhý život

Autor: Frej David
Detoxikace pro dlouhý život

216 Kč

Borelióza

Autor: Buhner Stephen Harrod
Borelióza

240 Kč